24v Dc Motor Encoder JGB37-3530GB Encoder Dc Motor 24v Motor Dc
Shenzhen Jinshunlaite Motor Co., Ltd.
Contact Now
Brand Name : ASLONG
Model Number : JGB37-.3530GB
Certification : CE ROHS
Place of Origin : China
MOQ : 2 Pieces
Price : Negotiation
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability : 5000 Pieces Per Day
Delivery Time : 5-8 work days
Packaging Details : bubble +carton
Product Name : JGA37-3530GB
Application : Automation products
Motor type : Hall encoder deceleration motor
Keywords : DC brushed reduction motor
Rated Voltage : 12-24V
Power : 4.6W
Size : 37mm
Output shaft diameter : 6MM (D-axis)
Typical Applications : Robot
Contact Now
37mm 12V 7RPM Small DC Gear Motors High Torque Electric Motors
37mm 12V DC 7RPM To 960RPM High Torque Gear Box Electric Motor New Gearmotor